Do důchodu bez stresu: Vydali jsme levný návod pro každého

I když vám do důchodu zbývá ještě několik let, je dobré některé věci udělat s předstihem. Proto jsme pro vás vydali nový elektronický návod, který vám s tím pomůže. Stojí jen 39 korun a za pár minut ho můžete mít k dispozici.

Zdroj: České důchody
Do důchodu bez stresu

Když jsme se před časem na našem Facebooku ptali, jestli máte raději tištěné, nebo spíše elektronické návody, bylo to v podstatě půl na půl. A překvapilo nás, kolik z vás psalo, že si rádi nové informace přečtou na monitoru počítače nebo na mobilu.

V červnu jsme proto vydali naši tištěnou příručku Do důchodu bez nemilých překvapení. A nyní máme novinku – stručný a praktický elektronický návod, který také řeší přípravu na důchod.

Nazvali jsme ho Do důchodu bez stresu: 10 věcí, které udělejte už nyní. Je to návod ve formátu PDF a je připravený i na tisk na vaší tiskárně. V deseti bodech srozumitelně poradí, jak předejít tomu, abyste měli zbytečně nižší důchod nebo na něj dokonce vůbec nezískali nárok. Popisuje konkrétní věci a kroky, které je dobré udělat už nyní, i když máte důchod ještě několik let daleko.

Online návod pro každého: Do důchodu bez stresuZdroj: České důchody

Návod nenahrazuje příručku, je stručným úvodem do celé problematiky a obsahuje tipy a odkazy, kde sehnat potřebné formuláře nebo kde hledat další informace.

Co se v návodu dozvíte

  1. Proč je dobré se o důchod zajímat s předstihem?
  2. Komu hrozí, že nebude mít nárok na důchod?
  3. Co je možné udělat už nyní, přestože do důchodu půjdete až za několik let?
  4. Kam se obrátit v případě nejasností?

Odchod do důchodu je velkou životní změnou, která nemusí probíhat snadno a ne vždy se obejde bez komplikací. Proto je dobré, abyste se o svůj důchod začali zajímat s předstihem. Je řada věcí, které si můžete zkontrolovat a připravit už nyní, a není to nic náročného. Díky tomu si možná ušetříte nemilá překvapení s chybějícími doklady či roky důchodového pojištění.

Návod si můžete zakoupit v našem obchodě. Po objednání a zaplacení vám bude návod automaticky poslán na e-mail. V případě platby kartou vám návod dorazí obratem, při převodu na účet se odešle po připsání peněz.

Do důchodu bez stresu: 10 věcí, které udělejte už nyní

39  včetně DPH

Mám zájem

Více k tématu